Urządzenie do gazowania wody

31 sierpnia 2020

urządzenie do gazowania wody

Coraz częściej w firmach, biurach, urzędach, a nawet w domach prywatnych pojawiają się dystrybutory wody gazowanej. Nowoczesne urządzenie do gazowania wody dostarcza świeżej i smacznej wody pitnej zimnej, gorącej oraz o temperaturze pokojowej, w zależności od wybranego modelu urządzenia i potrzeb osób korzystających z niego.

Pobierz katalog >>

Dystrybutor wody gazowanej doskonale sprawdza się zarówno w otwartej przestrzeni, pomieszczeniach zamkniętych zakładów pracy i instytucji publicznych, jak również w domach prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie doskonałej jakości woda jest niezbędna.

Nie filtruj wody. Oczyszczaj ją! Przedstawiamy rewolucyjną technologię lampy UV LED do dezynfekcji wody od Acuva. Jesteśmy pierwszym wyłącznym dystrybutorem w Europie!

Dystrybutor wody Hi-Class

Producenci dostępnych na rynku dystrybutorów wody pitnej starają się osiągnąć najwyższy poziom jakości i smaku przygotowywanej wody poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań technologicznych. Jednocześnie dbają też o nowoczesny design urządzenia, które będzie pasować do każdego pomieszczenia. Dodatkowym atutem prezentowanych tu urządzeń do wody gazowanej jest też ich wysoka funkcjonalność.

W zależności od potrzeb możemy wybierać spośród kilku najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do przygotowywania wody gazowanej:

Bezbutlowy dystrybutor wody Hi-Class

dystrybutory do wody

Bezbutlowy dystrybutor wody Hi-Class został zaprojektowany i przeznaczony do wykorzystania w różnorodnych wnętrzach, gdzie nie tylko jest funkcjonalnym urządzeniem, ale również zdobi przestrzeń, w której został umieszczony.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zastosowane przy projektowaniu i wykonaniu tego urządzenia oraz wykorzystanie do jego produkcji materiałów o najwyższej jakości gwarantują niezawodne działanie dystrybutora oraz jego maksymalną wydajność.

Dystrybutor wody Hi-Class może przygotować do 45 litrów zimnej i gazowanej wody na godzinę oraz do 13 litrów na godzinę wody gorącej.

Urządzenie dostarcza czterech rodzajów wyśmienitej wody.

Przygotowana woda może być zimna, gorąca lub mieć temperaturę pokojową, może być też gazowana.

Smaczna i zdrowa woda przygotowana przez dystrybutor Hi-Class może być nalewana bezpośrednio do naczyń o różnej wysokości. Pozwala na to zamontowanie w urządzeniu regulowanej wylewki.

Połączenie czarnego lustrzanego szkła umieszczonego na froncie urządzenia ze stalą nierdzewną i wyjątkowo estetycznym panelem sterującym pozwala na stworzenie nowoczesnego designu, pasującego do każdego wnętrza, idącego jednocześnie w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi urządzenia.

Bezbutlowy dystrybutor wody Pro-Stream

Bezbutlowy dystrybutor wody Pro-Stream pozwala na przygotowanie w stosunkowo krótkim czasie wody zimnej, gorącej i gazowanej, charakteryzującej się doskonałymi walorami smakowymi.

Dystrybutor Pro-Stream cechuje nowoczesne wzornictwo i wysoka funkcjonalność, a dzięki termicznie izolowanej kolumnie i dotykowemu panelowi kontrolnemu dystrybutor jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Użytkownik jest w czytelny sposób informowany o stanie pracy urządzenia dzięki pojawiającym się komunikatom.

Dystrybutor Pro-Stream może współpracować z bojlerem, chłodziarką lub układem gazującym. Dzięki układowi kontrolującemu tryb pracy urządzenia możliwa jest automatyczna redukcja zużycia energii.

Woda może być tu podgrzana do temperatury 98°C, a wydajność urządzenia  pozwala na napełnienie do 215 filiżanek o pojemności 250 ml na godzinę. Zaletą tego dystrybutora jest więc możliwość szybkiego przygotowania wszelkich napojów gorących.

Opcja przygotowywania wody zimnej i gazowanej zapewnia do 15 litrów wody na godzinę.

Dystrybutory do wody J-Class

 Dystrybutor wody J-Class

Dystrybutory do wody J-Class charakteryzują się najwyższą jakością uzyskaną dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, co zapewnia niezawodność działania i wszechstronność wykorzystania urządzenia.

Dystrybutory te są chętnie wykorzystywane w biurach, barach, restauracjach, jak również w domach prywatnych. Produkowane są w dwóch wariantach:

-wariant TOP – to urządzenie do montowania na blacie

-wariant IN – do zamontowania pod blatem.

Urządzenie przygotowuje cztery rodzaje wody:

  • o temperaturze pokojowej
  • wodę zimną
  • gorącą o temperaturze do 98°C
  • wodę gazowaną

Dystrybutor J-Class charakteryzuje się dwoma wydajnościami: 30 litrów przygotowywanej wody na godzinę i 45 litrów wody na godzinę.

Bezbutlowy dystrybutor wody Niagara Top

Dystrybutory do wody

Bezbutlowy dystrybutor wody Niagara Top to wyjątkowo wytrzymałe, wydajne i niezawodne urządzenie przygotowujące świeżą i smaczną wodę, spełniającą najwyższe standardy, co z powodzeniem można wykorzystać w biurach, zakładach pracy i urzędach.

Dystrybutor wody Niagara Top

Dystrybutor Niagara Top pomoże rozwiązać wszelkie problemy związane z logistyką dotyczącą dostarczania i przechowywania wody butelkowanej oraz magazynowania pustych butelek plastikowych. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu można zapewnić pracownikom i klientom świeżą i zdrową wodę, bez uciążliwej stałej dostawy wody w butelkach.

Dystrybutor ten przeznaczony jest do stosowania we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, gwarantując bezawaryjne działanie przy dystrybucji nawet dużych ilości wody gazowanej i niegazowanej, pozwalając szybko napełnić wszystkie rodzaje naczyń i redukując koszty dostaw i magazynowania wody pitnej.

Dostępne modele:

-TOP – nablatowy

-IN – podblatowy

-wolnostojący.

Bezbutlowy dystrybutor wody DRINK TOWER

Bezbutlowy dystrybutor wody DRINK TOWER to idealne urządzenie przeznaczone do przygotowywania dużych ilości zdrowej i smacznej wody zimnej, zarówno niegazowanej, jak i gazowanej. Urządzenie to doskonale sprawdza się w sektorze gastronomicznym, w barach, restauracjach i hotelach, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest przygotowanie dużej ilości doskonałej jakości wody pitnej w krótkim czasie.

Urządzenie to można powiązać z dowolnym systemem podblatowym.

Dystrybutor DRINK TOWER wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących długie, bezawaryjne działanie. Jego konstrukcja pozwala na higieniczne pobieranie przygotowanej wody pitnej.

Dystrybutor wody DRINK TOWER

Bezbutlowy dystrybutor wody H2O my to nowoczesne urządzenie przeznaczone do przygotowywania świeżej i smacznej wody pitnej zimnej, gorącej, gazowanej, jak również wody o temperaturze pokojowej. Kompaktowe wymiary, nowoczesne wzornictwo i intuicyjna obsługa to atuty tego urządzenia, występującego w dwóch wersjach:

-nablatowej – TOP

-podblatowej z wylewką – IN.

Pobierz katalog >>

Zobacz inne newsy:

28 kwietnia 2020

Reduktor ciśnienia wody

17 kwietnia 2020

Zmiękczacz wody

8 kwietnia 2020

Elektroliza wody

7 kwietnia 2020

Odwrócona osmoza

6 kwietnia 2020

Filtr do wody